Výuka angličtiny

Home / Jazykové kurzy / Výuka angličtiny

Bez angličtiny ani ránu!

Ať už pracujete, studujete nebo jste v důchodu, používáte počítač, čtete noviny, díváte se na televizi, posloucháte hudbu, cestujete, nakupujete…..zkrátka ať dnes děláte cokoli, angličtina je všude kolem vás a dobře ovládat tento západogermánský jazyk, který je třetím nejrozšířenějším mateřským jazykem na světě, je mnohem důležitější, než si myslíte.

Nepostradatelná je především v těchto třech oblastech:

Práce a vzdělání

Pokud hledáte dobrou práci anebo se třeba chystáte podnikat, bez angličtiny je to téměř nemožné. Když váš životopis obsahuje dobrou znalost anglického jazyka, ihned nabývá na hodnotě až o 50% a otevírá vám i další příležitosti jako například práce či stáž v cizině. Totéž platí i pro studenty, pro které je tento jazyk základním kamenem pro budování kariéry. Kromě toho i studium v cizině je dnes běžnou záležitostí a i zde je angličtina nepostradatelná.

Cestování je s angličtinou hračka

Angličtina je samozřejmě také zlatá brána pro všechny cestovatele. Domluvíte se s ní ve všech civilizovaných zemích na světě, na letištích i v hotelích a kromě toho jsou všechny informace, instrukce, návody a příručky primárně vydávány v angličtině, takže si vždycky najdete záchytný bod.

Angličtina pomůže i v běžném život a společenském postavení

Když vás zastaví cizinec s mapkou v ruce, už nebudete muset rudnout a vykoktávat ze sebe slůvka “ I am sorry…”, ale sebejistě mu dokážete poradit. Spousta názvů a nápisů v našich městech je dnes v angličtině. A největší fenomén internet se vám se znalostí angličtiny bude najednou zdát jednoduchý a přehledný. Kromě toho znalost tohoto jazyka dnes vypovídá i o úrovni vzdělání a společenském postavení a vás bude moc těšit, že nestojíte na okraji. V neposlední řadě vám znalost angličtiny zvýší sebevědomí a budete se cítit mnohem sebejistější. A jako bonus se už nebudete muset koukat na filmy s dabingem.

Výuka angličtiny nemusí být vůbec složitá, dokonce může být i zábavná. Přesvědčí vás o tom naše jazykové kurzy.

Naše lekce probíhají jak formou klasických docházkových skupinových kurzů, tak formou  individuálních nebo skupinových kurzů přes skype.

Další online kurzy a webináře

Lekce angličtiny přes Skype