O jazykové akademii

O nás

„Pomáháme lidem překonat jejich jazykové bariéry.“

Výuka jazyků se u nás po celé roky vyvíjí. Věnujeme se individuální a skupinové výuce pro firmy i soukromé osoby, pořádáme tematické a konverzační kurzy, mini kurzy, a v poslední době na základě zájmu studentů i intenzivní a pobytové jazykové kurzy.

Naším hlavním cílem je, aby se u nás všichni studenti cítili spokojeni a dosahovali optimálních výsledků. Víme, že dnes spousta lidí bojuje s jazykovými znalostmi a cesta za úspěchem není vždy snadná, proto se snažíme přistupovat ke každému studentovi individuálně a přizpůsobit výuku jeho potřebám. S teamem lektorů také vytváříme doplňkové materiály pro studenty (např. audio nahrávky, e-booky), aby se mohli učit nejen u nás, ale i z pohodlí domova.

Naší specialitou jsou kondiční jazykové kurzy. Je to konverzační výuka jazyků, kdy si student zakoupí permanentku a lekce může čerpat dle libosti a svých časových možností. Lekce jsou vypsány v rozvrhu na měsíc dopředu a na každou lekci je třeba se zarezervovat. Tuto výuku poskytujeme pro angličtinu, francouzštinu, němčinu a španělštinu. 90% náplně lekcí je konverzace, studenti se tak rozmluví, naučí slovní zásobě a osvěží si jazyk, který nepoužívají v běžném životě.

Mezi naše další služby patří také komplexní jazykové audity, online testy pro naše studenty a audio výuka angličtiny, kterou oceňují především vytížení lidé nebo ti, kdo hodně cestují a potřebují angličtinu dostat rychle do ucha.

V Andriss jazykové akademii se vždy můžete těšit na rodinné prostředí, dobrou náladu a skvělý team lektorů.

Kde nás v Praze naleznete?

Markušova 6, Praha 11

Nás Tým

Lektoři Andriss

Novinky